News

Zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt AZON 2.0 - 6 czerwca 2022, Forum Inteligentnego Rozwoju, Uniejów

Zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt Atlas Zasobów Otwartej Nauki 2.0, podczas której podsumujemy ostatnie dwa lata pracy nad projektem oraz plany na rozwój platformy AZON. Wydarzenie odbędzie się w ramach 7. Forum Inteligentnego Rozwoju w dniach od 6 do 7 czerwca 2022 r. w Uniejowie (woj. łódzkie), w ApartHotel Termy Uniejów. Organizatorzy przewidzieli również bezpłatną transmisję online na stronie wydarzenia.

Strona Forum Inteligentnego Rozwoju: www.irforum.pl

Konferencja AZON 2.0 – zwiększenie dostępności, poprawa jakości i rozszerzenie możliwości ponownego wykorzystania zasobów nauki odbędzie 6 czerwca 2022 w godzinach 17:50-19:50. W agendzie znalazły się wystąpienia przedstawicieli Lidera i Partnerów: Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Instytutu Badań Systemowych PAN. Specjalnym gościem będzie również przedstawiciel deponujących zasoby, redaktor naczelna Akademickiego Radia LUZ, która opowie o zaletach platformy zasobynauki.pl


Udział w Konferencji AZON 2.0, jak i w całym Forum Inteligentnego Rozwoju w charakterze słuchacza jest bezpłatny. Jedynym warunkiem jest rejestracja poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia: https://irforum.pl/rejestracja/


Konferencja podsumowująca finansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu AZON 2.0.
7. edycja Forum Inteligentnego Rozwoju – Kongres Projektów Przyszłości odbędzie się Uniejowie 6-7 czerwca 2022 r. pod hasłem: „Dbamy o klimat dla odkryć – promujemy postęp”. Inicjatorem i głównym Organizatorem jest Centrum Inteligentnego Rozwoju, a współorganizatorami Miasto i Gmina Uniejów oraz Fundacja Forum Inteligentnego Rozwoju.


Dwa dni wydarzenia wypełnią sceny otwarte, debaty, wydarzenia towarzyszące, strefa wystawiennicza, networking i Gala Nagród FIR, a przede wszystkim Konferencja będąca zwieńczeniem prac nad projektem Atlas Zasobów Otwartej Nauki 2.0.


Program wydarzenia jest unikatowy w skali ogólnopolskiej – otwarty na wszystkie etapy powstawania i wdrażania na rynek innowacji oraz inwestycji, a także zaawansowanie ich realizacji. Co roku uczestniczy w wydarzeniu kilkuset innowatorów i inwestorów z sektora nauki, biznesu i administracji publicznej.

Gallery